CALDION

Masumiyet ve dinamizmin iç içe geçtiği, günlük kullanıma uygun yumuşak kokusuyla, uyum ve birlikteliğe önem veren özgün kişiliklerin genç, çağdaş, modern parfüm ve deodorantı...
1996 yılında tüketiciyle buluşan Caldion, kısa zamanda geniş kitlelerin beğenisini kazandı.
Kadın ve erkeklere yönelik günlük kokusuyla dikkat çeken Caldion, parfüm ve deodorant haricinde sonraki yıllarda çıkarttığı deo-stick ve roll on ile ürün portföyünü geliştirdi.
2006 yılında hedef kitleyi genişletmek amacıyla, modern, gecenin parıltısını yansıtan ve şık kokusuyla aileye Caldion Night markası katıldı.
Genç erkek ve kadınlara yönelik markanın parfüm ve deodorantı mevcuttur.
2010 yılında Caldion, her biri birbirinden çekici yepyeni ürünler yarattı. City, Zen ve Jeans. Bu ürünlerde kimi zaman bir erkeğin yakından tanıdığı odunsu ve aromatik dokunuşlara hayat verirken, kimi zaman da kadınların gizemli dünyasına vurguda bulundu. Kısaca, yeni Caldion ailesi, kadın ya da erkek, her yaştan insanın dikkatini çekecek yepyeni bir soluk oldu.
2012 yılı Eylül ayında Caldion Night ambalajlarında teneke kutu revizyonu ile relansman gerçekleştirildi ve yine Eylül ayında Caldion Jeans ambalajında akrilik kutudan teneke kutu revizyonu ile relansman gerçekleştirildi.

www.facebook.com/CaldionTurkiye/
www.youtube.com/user/CaldionParfum
www.instagram.com/caldionturkiye/